Нежить у дітей

Лазорин®1

Лазорин®

Спрей назальний

ЗНАЙТИ В АПТЕЦІ

Чи часто бувало, сьогодні Ваша дитина «шморгає носом», а через день-два уже з усіма симптомами гострої респіраторної інфекції – кашлем, «червоним горлом», температурою? Порядок може змінюватись, але характерно, що з’являється один симптом, і якщо його проігнорувати – зазвичай додаються інші.

Причина в тому, що збудники ГРВІ схильні розмножуватись в слизових оболонках.

Тому після зараження якоїсь ділянки дихальних шляхів інфекція розповсюджується на сусідні. Якщо у Вашої дитини почався кашель, радимо прочитати наш розділ Лікувати кашель.

В нормі людина дихає носом, і у цього є кілька причин.

01

По-перше,

носова порожнина очищає вдихуване повітря від пилу та збудників інфекцій.

02

По-друге,

там відбувається зігрівання і зволоження повітря, щоб забезпечити нормальну роботу легень.

03

По-третє,

це дозволяє відчувати запахи та підтримує імунітет.

Інфікована слизова
оболонка носа

Інфікована слизова оболонка носа запалюється, набрякає. Дитина відчуває свербіж, починаються рідкі виділення, чхання, змінюється звучання голосу. Стікання слизу в глотку викликає кашель, детальніше про нього можна почитати тут.

Через ніс не проходить достатня кількість повітря і дитині доводиться дихати ротом – це черговий крок до погіршення стану. При такому диханні порушується фільтрація та зігрівання повітря, збудник потрапляє в легені і це може призводити до їх інфікування.

То як попередити розвиток ускладнень ГРВІ? Необхідно відновити носове дихання та зменшити виділення слизу, з яким збудник поширюється в інші відділи дихальних шляхів. Для цього застосовують судинозвужувальні препарати, таким є Лазорин®1 – один з найбільш тривало- та швидкодіючих препаратів при нежиті.

Перед застосуванням лікарського засобу необхідно проконсультуватися з лікарем та обов'язково ознайомитися з інструкцією для медичного застосування препарату.

5 хвилин

Він починає діяти через 5 хвилин, а ефект триває до 8-10 годин1.

Його ефективність та безпека доведені клінічними дослідженнями. Також Лазорин® дозволений з 6 років1.

У більшості судинозвужувальних препаратів побічною дією є пересихання слизової носа.

Лазорин®1 містить:

Евкаліптол

Ментол

Камфору

Евкаліптол, ментол та камфора зрошують слизову та пригнічують розмноження збудників.

Якщо протягом 7 днів симптоми не зникли, або стан дитини погіршується слід терміново звернутися до лікаря1.

Офіційне повідомлення

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією для медичного застосування препарату
ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», Київ, 01033, вул. Жилянська, 48‒50а, тел.: +38 (044) 354 20 00, факс: +38 (044) 354 20 01, www.sanofi.ua www.lasolvan.ua
© 2018. ТОВ «Санофі-Авентіс Україна». MAT-UA-2000468 ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ. Сайт призначений виключно для користувачів із України