Лазолван®1 для дітей
(до 2 років лише за призначенням лікаря)

Знайома ситуація - ліки допамагають Вам, але їх не можна застосовувати для дитини?

Лазолван® сироп для дітей

Засіб для лікування кашлю у дітей

ЗНАЙТИ В АПТЕЦІ

Причина в особливостях дитячого організму, деякі препарати можуть більше нашкодити, ніж допомогти.

Чим менша дитина, тим вразливіша вона перед речовинами, які надходять зовні, це стосується і ліків. Cлід відповідально ставитись до вибору препарату для дитини.

І не забудьте проконсультуватись з лікарем.

5

Причин

Обрати Лазолван®1

01

Безпека

Лазолван®1 дозволений для застосування у дітей від 2 років
(до 2 років лише за призначенням лікаря)1.

02

Механізм дії

Відхаркування можна викликати двома шляхами. Рослинні препарати збільшують об’єм бронхіальної рідини, що розріджує мокроту. Для лікування дітей це небажано, адже дитині важко відхаркувати мокроту через незрілість легень, і вона застоюється. В такому середовищі бактерії та віруси активно розмножуються.

Лазолван®1 має інший механізм - розріджує мокроту та полегшує її виведення з легень. Мокрота менше прилипає до стінок бронхів, покращується її текучість та полегшується відхаркування1.

03

3 Ефекти

Лазолван®1 має 3 ефекти – полегшує розрідження мокротиння, його виведення і посилює захист легень1.

Лазолван®1 розріджує мокроту шляхом руйнування зв’язків між її частинками. Це приводить до покращення «текучості». Також стимулює виділення сурфактанту – особливої речовини, що сприяє виведенню мокроти з легень1.

Лазолван®1 стимулює рух ворсинок бронхів, що сприяє виведенню попередньо розрідженої мокроти. Так очищаються «глибокі» відділи легень1.

Лазолван®1 зменшує виділення прозапальних речовин, уповільнює розмноження збудників, проявляє антиоксидантний ефект. Так він захищає легені. При застосуванні антибіотиків одночасно з Лазолван®1 збільшується їх концентрація в легенях1.

04

Форми випуску

Важливо зробити лікування комфортним, тому що кожна дитина – це особистість. Найбільш поширена причина відмови від лікування у дітей – неприємний смак препарату.

Сиропи Лазолван® зі смаком лісових ягід та Лазолван® з полунично-вершковим смаком не містять цукру, дозволені дітям з 2 років, застосовуються при цукровому діабеті2,3.

Лазолван® в таблетках дозволений дітям від 6 років, для тих, хто не любить сиропи4.

Існує зручна форма випуску Лазолван® розчин для інгаляційного та перорального застосування1.

05

Оригінальний препарат

Ви хочете дати дитині все найкраще, і ми Вас розуміємо. Ліки не виключення, вони повинні бути якісними. Лазолван®1 – перший синтезований амброксол у світі. Згідно вимог українського законодавства Лазолван* пройшов ретельну перевірку в Україні на підтвердження його ефективності, якості та безпеки.

Лазолван®1 – засіб для лікування кашлю у дітей та дорослих. Він володіє доведеною ефективністю та безпекою1. Великий вибір форм випуску допоможе підібрати індивідуальне лікування для кожного в родині.

Офіційне повідомлення

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитися з інструкцією для медичного застосування препарату ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», Київ, 01033, вул. Жилянська, 48‒50а, тел.: +38 (044) 354 20 00, факс: +38 (044) 354 20 01, www.sanofi.ua www.lasolvan.ua © 2018. ТОВ «Санофі-Авентіс Україна». SAUA.MUCO.18.01.0049 ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ. Сайт призначений виключно для користувачів із України